YASEMİN ÖZDEMİR; İşçi Partisi Etimesğut Belediye Başkan Adayı

YASEMİN ÖZDEMİR; İşçi Partisi Etimesğut Belediye Başkan Adayı

Yasemin Özdemir Etimesgut Belediye Başkanlığı aday adaylık dilekçesini İşçi Partisi Etimesgut ilçe başkanlığına verdi.

İlçe binasında düzenlenen törende konuşan İlçe Başkanı Sadık Kebabcı şunları söyledi; ”Atatürk’ün örnek olarak kurduğu ve 1990 yılında belediye olan ilçemizde rantçı ve özelleştirmeci zihniyet tarafından Atatürk’ün eserleri yok edilmek istenmektedir. Çözüm rantçı ve özelleştirmeci anlayışa son vermekten geçiyor. Biz işçi partisi olarak nasıl bir yönetim istiyoruz. Cumhuriyet değerleri ve çağdaşlığı savunan Atatürk devrimlerini sahip çıkan vatanın bütünlüğünü ve bağımsızlığını savunan millet sevgisi olan bölücülükte ve cemaatçilikte birleşenlere inat halkı seferber eden namuslu saydam belediyecilik bizim ilkelerimizdir. Çözüm aslanlı yolda yürüyenlerin adaylığında birleşmektedir. Aslanlı yol bir iktidar görevidir.“ dedi.

Sadık Kebabcı konuşmasına şöyle devam etti; “Partimize adaylık için müracaat eden Yasemin Özdemir’i sizlere biraz tanıtayım, Tübitak tarafından çevre ve enerji projesi birincilik ödülü, uluslararası buluş federasyonu üyesi, yılın başarılı iş kadını ödülü sahibi, kendi adına patentleri bulunan ve 20 yıldır Etimesgut’ta çalışmalarını yürüten Etimesgut halkıyla bütünleşmiş sevilen, sayılan ve tanınan başarılı bir bilim insanı ve iş kadını.”

Daha sonra söz alan Yasemin Özdemir şunları söyledi;”Ben, bir bilim ve iş kadını olarak siyasetle fazla ilgili değildim. Fakat insan elindeki değerlerin kıymetini kaybetme riski söz konusu olduğu zaman anlıyor ve telaşlanıyor. O telaş ve endişe ile ben de katkıda bulunmak ve bir şeyler yapma gereğini duyduğum için bu işe girdim. İşçi Partili Belediye Başkan Adaylığı görevi bana verilirse “RANTÇI DEĞİL HALKÇI BELEDİYE İÇİN” çalışacağıma söz veriyorum.”

1480
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 06.10.2015 17:07:28 54.91.246.120
Yorumlar()
irfan güler / ankara
03.03.2014 18:59:25
Yasemin Hanım yanınızdayız destekliyoruz ama daha fazla reklam daha fazla gözönünde bulunun lütfen:)
gazetemalumat / ETİMESGUT
06.12.2013 22:46:30
DAHA UZUN SÜRE ANA SAYFADA GÖZÜKMENİZ İÇİN ÜST BÖLÜME ALDIK. ANKETE İLAVE ETTİK. ADAYLIĞINIZ TEBRİK EDERİZ. BAŞARILAAR DİLERİZ..
gazetemalumat / ETİMESGUT
06.12.2013 22:40:40
haklısınız.. ilave ettirelim..
Yasemin Özdemir / ANKARA
06.12.2013 21:52:59
Haber yazınız için teşekkür ederim..Ancak yan taraftaki seçim anketinde bana yer verilmemiş. Demokrasimiz adına bu bir noksanlık olmuyor mu sizce. Sağlıcakla selamlarım..
Tüm yorumlar için tıklayın ()

Mini Anket


SİZCE İLÇEMİZ ETİMESGUT'UN İSMİ DEĞİŞMELİ Mİ?

HAYIR
EVET

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar